جهت ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم و قطعات یدکی HPC (اچ پی سی) در ابتدا باید حتما عضو سایت شده و یک حساب کاربری ایجاد نمایید. در صورتی که قبلا حساب کاربری خود را ایجاد کرده اید دیگر نیازی به تکرار مجدد این کار نبوده و تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود می توانید وارد پروفایل خود شده و سایر مراحل خرید را ادامه دهید. اما در صورتی که قصد دارید برای نخستین بار از ما خرید کنید، برای ایجاد حساب کاربری مطابق مراحل زیر اقدام نمایید:

۱. ابتدا روی بخش “ورود/فرم ثبت نام” که در هدر (قسمت بالای سایت) وجود دارد کلیک کنید.

ورود/ثبت نام

۲. در این مرحله با چنین پیامی مواجه می شوید. در صورتی که از قبل برای خود حساب کاربری ایجاد کرده اید، نام کاربری و گذرواژه را وارد کرده و بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید. اما اگر هنوز حساب کاربری ندارید روی “ایجاد حساب کاربری” کلیک نمایید.

ایجاد حساب کاربری

۳. در پاپ آپی که مشاهده می کنید روی “نام نویسی” کلیک کنید.

نام نویسی

۴. در مرحله بعد باید اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، ایمیل و رمز عبور می باشد.

* توجه داشته باشید از آن جایی که پس از تکمیل فرآیند خرید از سایت برای شما فاکتور رسمی صادر می شود، باید حتما کد ملی وارد شده با نام شخص مطابقت داشته باشد. همچنین برای آن که بلافاصله پس از خرید، فاکتور صادر شده برایتان ارسال گردد، درج ایمیل نیز ضروری است.

وارد کردن اطلاعات شخصی

۵. حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد!

۶. اطلاعات حساب خود را حتما جایی یادداشت کنید. چرا که برای هر بار خرید از سایت باید وارد پروفایل خود شوید و به این اطلاعات نیاز خواهید داشت.

۷. حال کافی است قطعات یدکی که قصد خرید آن ها را دارید، به سبد خرید افزوده و پس از کلیک بر روی “تسویه حساب” به صفحه پرداخت هدایت شوید. در این مرحله باید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و خرید خود را تکمیل و ثبت نهایی نمایید.

* در نظر داشته باشید که پیش از انتخاب درگاه بانکی و انجام فرآیند پرداخت باید اطلاعات مندرج روی فاکتور از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس، کدپستی، شماره تلفن و … را به درستی وارد نموده و فرم نمایش داده شده را به طور کامل پر کنید.

تسویه حساب و فاکتور