تاریخچه برند HPC

درباره تیم HPC بیشتر بدانید

حاج محمد حسین کلانتریان زاده ۱۳۱۸ شهرستان اشکذر در استان یزد و یکی از خوش نامان آن دیار است که در دوران نوجوانی به تهران آمد و شروع به کار کرد و پس از مدتی به عنوان انباردار در شرکت ایران غرب جذب شد؛ وی با وجود پیشرفت در کارش از ادامه کار در این شرکت انصراف داد و با خرید حجره ای در خیابان صفی علیشاه، به خرید و فروش قطعات یدکی پیکان مشغول شد و طولی نکشید که به پیشرفت چشمگیری در این کار دست یافت. او ابتدا نمایندگی انحصاری شرکت های لاکهید و لوکاس انگلستان و سپس نمایندگی شرکت اینترموتور را از آن خود کرد.
وی در زمان جنگ تحمیلی، با توجه به محدودیت خرید قطعات از شرکت های مذکور، شرکت HPC را در کشور انگلستان تأسیس کرد و به ثبت رساند؛ همین امر سبب گسترش حوزه فعالیت او شد. طولی نکشید که برند HPC به یکی از برندهای قابل رقابت با بهترین های زمان خود تبدیل گردید. در دهه ۷۰ و ۸۰ خورشیدی با ورود پراید و پژو، قطعات یدکی این دو اتومبیل نیز به دیگر قطعات تولیدی اضافه شد و تا کنون HPC بخش اعظمی از نیاز قطعات کشور را تامین می کند.
محمد حسین کلانتریان پس از یک عمر تلاش بسیار در این زمینه، در تابستان ۱۳۹۳ به دیار باقی شتافت و آسمانی شد.

افتخارات HPC

فروشگاه اینترنتی HPC عرضه کننده قطعات استاندارد همچون بوش میل سوپاپ، زنجیر موتور، زنجیر سفت کن و … خودروهای سواری با هدف ارائه خدمات در دسترس برای مشتریان گرامی در نیمه دوم سال ۹۹ راه اندازی شد.
HPC در نمایشگاه های مختلفی که در حوزه ارائه قطعات جانبی خودرو برگزار می شوند، شرکت کرده و در بسیاری از آن ها از این برند به عنوان شرکت کننده برتر تقدیر شده است.
از جمله افتخارات ما، بیش از سی سال خدمت صادقانه به مصرف کننده است. HPC مفتخر است با وجود موانعی که در مسیر واردات قرار دارد، بهترین و باکیفیت ترین قطعات را وارد کرده و با قیمت رقابتی و سود بسیار پایین در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

 

چهره ماندگار سه دهه مقاومت و بهار اقتصادی-مهر94

چهره ماندگار سه دهه مقاومت و بهار اقتصادی

مهر ۱۳۹۴

یک دهه فعالیت ماندگار-شهریور95

یک دهه فعالیت ماندگار

شهریور ۱۳۹۵

سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو-اردیبهشت94

سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو

اردیبهشت ۱۳۹۴

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو-اردیبهشت95

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

اردیبهشت ۱۳۹۵

ISO 10002

ISO 10002

سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان

ISO 14001

ISO 14001

سیستم مدیریت محیط زیست

ISO 9001

ISO 9001

سیستم مدیریت کیفیت

OHSAS 18001

OHSAS 18001

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

IMS

IMS

سیستم مدیریت یکپارچه