تاریخچه برند HPC

درباره تیم HPC بیشتر بدانید

حاج محمد حسین کلانتریان زاده ۱۳۱۸ شهرستان اشکذر در استان یزد و یکی از خوش نامان آن دیار است که در دوران نوجوانی به تهران آمد و شروع به کار کرد و پس از مدتی به عنوان انباردار در شرکت ایران غرب جذب شد؛ وی با وجود پیشرفت در کارش از ادامه کار در این شرکت انصراف داد و با خرید حجره ای در خیابان صفی علیشاه، به خرید و فروش قطعات یدکی پیکان مشغول شد و طولی نکشید که به پیشرفت چشمگیری در این کار دست یافت. او ابتدا نمایندگی انحصاری شرکت های لاکهید و لوکاس انگلستان و سپس نمایندگی شرکت اینترموتور را از آن خود کرد.
وی در زمان جنگ تحمیلی، با توجه به محدودیت خرید قطعات از شرکت های اروپایی، با ثبت برند HPC در زمینه واردات قطعات خودروهای سواری، به فعالیت خودر در این زمینه ادامه داد. طولی نکشید که برند HPC به یکی از برترین برندهای قطعات یدکی تبدیل شد. در دهه ۷۰ و ۸۰ خورشیدی با ورود پراید و پژو، قطعات یدکی این دو اتومبیل نیز به دیگر قطعات وارداتی اضافه شد و تا کنون HPC توانسته رضایتمندی مشتریان محترم را جلب نماید.
محمد حسین کلانتریان پس از یک عمر تلاش بسیار در این زمینه، در تابستان ۱۳۹۳ به دیار باقی شتافت و آسمانی شد اما نصایح و رهنمودهای ایشان سرلوحه تمام مدیران و پرسنل بوده و هست.

افتخارات HPC

فروشگاه اینترنتی HPC عرضه کننده قطعات استاندارد همچون بوش میل سوپاپ، زنجیر موتور، زنجیر سفت کن و … خودروهای سواری با هدف ارائه خدمات در دسترس برای مشتریان گرامی در نیمه دوم سال ۹۹ راه اندازی شد.
فروشگاه اینترنتی HPC عرضه کننده قطعات استاندارد همچون بوش میل سوپاپ، زنجیر موتور، زنجیر سفت کن و … خودروهای سواری با هدف ارائه خدمات در دسترس برای مشتریان گرامی در نیمه دوم سال ۹۹ راه اندازی شد.
گرچه HPC حضور مستمر و مداومی در نمایشگاه های قطعات یدکی کشور نداشته اما در جایی که لازم دانسته با حضور پررنگ خود توانسته یادآورد نزدیک به چهل سال خدمت صادقانه به هموطنان عزیز خود باشد:

  • حضور در همایش های کشوری و دریافت تندیس و گواهینامه های افتخار متعدد
  • حمایت های بی دریغ از برخی تیم های ورزشی در استان گلستان (راگبی، فوتبال ساحلی، کبدی، کشتی و …) به منظور ترغیب جوانان و نوجوانان عزیزمان به ورزش
  •  مشارکت و حمایت های متعدد مالی از پروژه های عمرانی و آسیب های اجتماعی و بلایای طبیعی مثل سیل گلستان و زلزله کرمانشاه
چهره ماندگار سه دهه مقاومت و بهار اقتصادی-مهر94

چهره ماندگار سه دهه مقاومت و بهار اقتصادی

مهر ۱۳۹۴

یک دهه فعالیت ماندگار-شهریور95

یک دهه فعالیت ماندگار

شهریور ۱۳۹۵

سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو-اردیبهشت94

سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو

اردیبهشت ۱۳۹۴

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو-اردیبهشت95

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

اردیبهشت ۱۳۹۵

ISO 10002

ISO 10002

سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان

ISO 14001

ISO 14001

سیستم مدیریت محیط زیست

ISO 9001

ISO 9001

سیستم مدیریت کیفیت

OHSAS 18001

OHSAS 18001

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

IMS

IMS

سیستم مدیریت یکپارچه